چاپ بسته بندی


HTML Template

  • پیش از چاپ

    بخش پیش از چاپ که مجهز به دستگاه های بسیار مدرن دیجیتال مانند image setter و plate setter برای تهیه خروجی مستقیم زینک، زینک سوزی و ساخت کلیشه های ژلاتینی می باشد، این امکان را به رایان می دهد تا خدمات خود را با سرعت و کیفیت بالاتری به مشتریان ارائه دهد.

  • چاپ

    رایان با در اختیار داشتن باتجربه ترین متخصصین و آخرین فن آوری های صنایع چاپ دنیا، با بهره گیری از دستگاههای گوناگون چاپ افست ورقی تا 8 رنگ و یووی، چاپ فلکسو و ترکیبی بصورت رول و استفاده از بهترین مرکب، مواد اولیه و ملزومات مصرفی، قادر است تا بهترین کیفیت چاپ را روی کاغذ، مقوا و متالایز به مشتریان خود ارایه نماید. این شرکت مجهز به 11 ماشین چاپ افست همراه با سیستم پوشش واتربیس و یووی آنلاین و نیز 2 ماشین چاپ بصورت رول است.

  • پس از چاپ

    در زمینه انجام عملیات پس از چاپ، رایان سه خط از پیشرفته ترین ماشین آلات دایکات ساخت کارخانه BOBST با امکانات پوشالگیری اتوماتیک و تجهیزات power register و نیز سه خط لترپرس، پنچره چسبانی، دو خط کامل جعبه چسبانی با توانایی جعبه های لاک باتم، 4 گوش و 6 گوش را در کارخانه خود مستقر دارد. همچنین دستگاه های برش اتوماتیک ویژه باندرول، پانچ برچسب های متالایز بطری و برچسب های امنیتی، این شرکت را سرآمد صنعت چاپ بسته بندی در کشور کرده است.

Smile